Çankaya Kombi bakımı ve Çankaya Kombi Servisi Hizmetlerimiz


Çankaya demirdöküm kombi servisi olan firmamızdan kombi bakımı ve onarımı için bilgi alabilir ve ekip talep edebilirsiniz. Çankaya kombi teknik servisi olan ekibimiz sayesinde en güvenilir ve kaliteli bakım onarım hizmetini alacaksınız. Kombi bakımını zamanında ve düzenli yaptırmanın önemini açıklamak gerekirse şöyle bir yöntem izleyelim; Kombi bakımlarını yaptırmamanın nelere sebep olduğundan bahsedelim. 

Kombi bakımları yapılmadığı durumlarda zamanla kombiye gelen su borularındaki filtrelerde tıkanmalar meydana gelmekte ve bu durumda da kombinizin içine yeteri kadar su girmesini engelleyerek kombinizin yanlış basınç aralıklarında çalışarak kombinizin sistemlerinin daha çabuk ömrünün sonuna gelmesine sebep vermektedir.

Kombinizin birçok parçası yanlış basınçta çalışmasından dolayı mukavemetini kaybetmekte ve kombi patlayarak su basmasına sebep olmaktadır. 

Kombi patlamasının ve su kaçırması senaryosu size yeterince korkunç gelmiş olabilir ancak başınıza gelebilecek en kötü şey bu değil. Kombi doğalgaz ile çalıştığı için gaz kaynaklı kazalara da sebep olabilir. Gözünüzün biraz korktuğunu düşünmekteyiz.

Peki bu durumda emniyetinizi nasıl alacaksınız cevabı ise Çankaya kombi bakımı hakkında bize ulaşarak bilgi alabilir ve Çankaya kombi servisi hizmetimizi talep edebilirsiniz. Uzman ekibimiz kombinizin bakımını yaparak yukarıda saydığımız risklerin başınıza gelmesinin engellenmesini sağlayacak ve evinizde güven içinde ısınmanın tadını çıkaracaksınız. Çankaya demirdöküm servisi firmamız kombilerinizin teknik servis bakımlarını kaliteli bir şekilde yapacağından hiç şüpheniz olmasın.

Peki, ya daha önce bizimle tanışmamış ve kombiniz arızalanmışsa ne olacak?

Çankaya kombi arıza hattımızdan bize ulaşarak Çankaya kombi tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Arıza yapan kombileriniz uzman ekiplerimiz tarafından kaliteli yedek parçalar ile uygun maliyete onarımları ve bakımları sağlanarak sizleri yeni kombi alma derdinden kurtaracaktır. Kombinizin bakımını zamanında yaptırmayıp karşılaştığınız arızalar da tecrübeli ustalarımız sayesinde kısa sürede tamir edilerek ısınmanızın aksamaması için çalışacaklardır.

Soğuk bir kış gününde bozulacak olan kombi herkes için bir felaket gibi görünse de ekibimiz en kısa sürede sizi bu felaketten kurtaracak tecrübeli ustalarla çalışmaktadır. Ustalarımız güler yüzlü ve tecrübeli olmalarının yanı sıra yaptıkları işlerin kalitesiyle de güveninizi kazanaklar.

Çankaya Kombi Servisi, Çankaya Kombi Tamiri ve Çankaya Kombi Bakımı Hizmeti Verdiğimiz Markalar ;

Ankara Acil Kombi Servisi olarak DemirDöküm, Arçelik, Baymak, Beko, Ariston, Bosch, Airfel, Vaillant, Alarko, Auer, Baxi, Baykan, Beretta, Brötje Heizung, Buderus, Dolvetica, Eca,Emko, Fellini, Ferroli, immergas, Kiturami, Lambert, Merloni, Sanica, Süsler, Termodinamik, Termoteknik, Viessmannve  ve Yetsan gibi diğer tüm kobilerinizin Ankara ilinin Çankaya ilçesinde servis, bakım ve tamiri yapabilmekteyiz.