BAYMAK KOMBİ ARIZA KODLARI

 

Keçiören Kombi Bakımı, Keçiören Kombi Servisi, Keçiören Kombi arıza, Keçiören Kombi Tamiri ve Keçiören kombi arıza ve tamiri hizmetleri veren firmamızı tüm kombi sorunlarında çekinmeden arayabilirsiniz. Bizlere iletişim bölümündeki telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kombi tahliye vanası su  kaçırıyor ya da  kombi tahliye borusu nerede bilmiyorsunuz belki de kombi tamiri nasıl yapılır öğrenmek istiyorsunuz kombi tahliye vanası nerede, kombi tahliye vanası su damlatıyor, kombim çalışmıyor ne yapmalıyım diyorsanız baymak kombi arıza kodlarını sizler için bir araya getirdik. Tüm kombi arızaları tamiri için yazılarımız size rehberlik edecektir...

Baymak Kombi Arıza ve Hata Kodları Nelerdir?

Baymak Falke Kombi E01 Hatası - Gaz beslemesi - blokajı arızası.

Baymak Falke Kombi E02 Hatası - Emniyet termostat sensörü arızası.

Baymak Falke Kombi E03 Hatası - Baca termostat sensörü /baca basınç sensörü arızası.

Baymak Falke Kombi E05 Hatası - Isıtma devresi NTC sensör arızası.

Baymak Falke Kombi E06 Hatası - Kullanım suyu devresi NTC sensör arızası.

Baymak Falke Kombi E10 Hatası - Düşük su basıncı.

Baymak Falke Kombi E25 Hatası - Maximum sıcaklık uyarısı(Pompa sıkışmış olabilir).

Baymak Falke Kombi E35 Hatası - Alev oluşumu arızası

 

Ulus Kombi Bakımı, Ulus Kombi Servisi, Ulus Kombi arıza, Ulus Kombi Tamiri, Ulus kombi arıza ve tamiri, Ulus demirdöküm kombi servisi, Ulus Kombi Bakımı, Ulus Kombi Servisi, Ulus Kombi arıza, Ulus Kombi Tamiri, Ulus kombi arıza ve tamiri, Ulus demirdöküm kombi servisi hizmetleri veren firmamızı tüm kombi sorunlarında çekinmeden arayabilirsiniz. Bizlere iletişim bölümündeki telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.